Tere tulemast kvaliteetsigareid pakkuvasse kauplusesse

Happy Cigars on sigarimüügile spetsialiseerunud kauplus. Meie tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed Kuuba ja muu maailma parimad sigarid. Meie tootevalikus on ligi 100 marki sigareid, me teenindame sigarisõpru juba 2013. aastast.Kauplus Happy Cigars asub Tallinna reisisadama D-terminali kõrval aadressil Lootsi 14-2.

Osta on lihtne

Sisseoste teha on lihtne
I
Valige üksused, mida soovite ostukorvi lisada. Maksate krediitkaardi või arve alusel. Sigareid saate kätte meie kauplusest, mis asub Tallinna sadamas otse D-terminali kõrval. Sigareid ette tellides tagate, et soovitud tooted on saadaval.
või
II
Enamiku meie tootevalikust saate osta otse riiulilt, kuid parim viis veendumaks, et Teie lemmiksigar on saadaval, on meie saidilt tellides / ettetellides. Poes on ka hubane sigarisaal, kus saate meie juurde tulles sigarit nautid
 
NB! Seadus ei luba meil saata tubakatooteid Eestisse ja välisriikidesse.

Hugo´s Bar & Kitchen ja Bottlescouts

Restoran Hugo´s Bar & Kitchen (www.hugos.ee) on ühendatud veinipoe Bottlescouts (www.bottlescouts.com), et koos pakkuda Teile kvaliteedile spetsialiseerunud veine.
Sigareid ostes saate nautida häid toite ja jooke. Meie baaris on hea valik. Nüüd võite tulla meie salongi sigareid suitsetama ja samal ajal kõike paremat jooma.

 


Meie sigarisalongis võid rahulikult head sigarit nautida.

EST