Tellimine

Kui oled soovitud tooted ostukorvi valinud, siirdu kassasse ja täida kliendiandmete lahtrid. Seejärel tasu tellimuse eest pangakaardi või krediitkaardiga.
Vali sobiv kohaletoimetamise viis: kas need tuuakse sulle koju või tuled neile kauplusse järele.

Kui tellid tooted koju, paneme tellimuse teele järgmisel päeval.

Tellitud tooted saab kätte meie kaupluse klienditeenindusest (Tallinna sadama D-terminali kõrval, Lootsi 14-2.). Tellitud tooted väljastatakse tellimuse esitamisele järgneva nädala reedel alates kella 15-st. Happy Cigars ei saa seadustest tulenevalt korraldada tellimuse tarnet välisriiki.

Pood

Pildi suurendamiseks klõpsa kujutisel

    

Tellitud sigarid saab kätte meie klienditeenindusest Tallinna sadama D-terminali kõrval. Kui väljud D-terminali uksest, kõnni veel ligikaudu 100 meetrit, meie klienditeenindus asub tee ääres vasakul. Kaupluse ukse kohal on valgustatud reklaamsilt "Wines & Cigars". Kaupluse katusealuse ees on silt "Happy Cigars ja Bottlescouts.com".

Tarneaeg

Tellitud tooted tarnitakse meie kaupluse klienditeenindusele tellimuse esitamisele järgneva nädala reedel kella 15-ks.

Maksevõimalused ja toodete tagastamine

Tasu tellimuse eest pangakaardi või krediitkaardiga. Kõik hinnad on eurodes. Kui toode on defektne ja puuduse põhjus ei ole vale kasutamine, võib toote tagastada 7 ööpäeva jooksul. Tagastame toote eest tasutud summa.

Tubakatoodete tarned välismaale

Klient tuleb tellimusele isiklikult Tallinna järele. Meie kauplus ja klienditeenindus paiknevad Tallinna sadama D-terminali kõrval. Sigarid on seaduse kohaselt tubakatooted. Järgime oma tegevuses seaduse nõudeid. Suhtume rangelt tubakatoodete tarbimise ohtudesse.

Kohustume tegutsema vastutustundlikult ning järgima valdkonna õigusakte.

Isikuandmete kaitse

Happy Cigars kasutab kliendi isiku- ja aadressiandmeid ning e-posti aadressi ainult tellimuse töötlemiseks ja tarneks ning andmete konfidentsiaalsus on tagatud. Kliendi isikuandmeid ei edastata kolmandatele isikutele ega kasutata otsereklaamiks. Me ei saada kliendile uudiskirju, kui klient seda ei soovi. 

EST